Актуелно
Почетна / Сцена / Ултра-кратот минич, блескави чизми, приватен авион… Вака Џенифер Лопез заминува на одмор

Ултра-кратот минич, блескави чизми, приватен авион… Вака Џенифер Лопез заминува на одмор

Пејачката Џенифер Лопез и нејзиното момче Алекс Родригез заминаа на семеен одмор со децата и нивните кучиња, а папараците ги фатиле како се качуваат во приватен авион.

За оваа пригода, Џенифер се одлучи за малку бизарна модна комбинација, која не можеше да помине незабележано. Носеше блескаво бели чизми со висока платформа и ултра краток минич која ја надополни со јакна од истиот материјал.

И самото качување во авион беше полно со возбуда затоа што едно од домашните миленици беше доста живо и Џенифер се бореше со него во тие високи чизми.

 

loading...