Ванда Икарди во никогаш попровокативно издание, позираше без градник (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska

Ванда Икарди, сопругата на напаѓачот на Пари Сен Жермен, Мауро Икарди, често знае да објави фотографии кои ја скокоткаат имагинацијата на мажите!

И овој пат, нејзината објава не се разликуваше од другите, бидејќи неодамна на Инстаграм објави фотографија од спалната соба, на која позира без градник и носи розова танга на себе.

Фотографијата од спалната соба имаше скоро 600.000 лајкови.

Слични содржини