Актуелно
Почетна / Сцена / Ванда Нара: Влажна и секси (ФОТО)

Ванда Нара: Влажна и секси (ФОТО)

Сопругата и агент на фудбалерот на Пари Сен Жермен, Мауро Икарди, Ванда Нара повторно ја запали љубопитноста на нејзината машка публика на Инстаграм.

Непослушната Ванда го покажа добро извајаниот задник, а за да додаде дополнителен ефект, Аргентинката се покажа влажна во костим за капење.

Фотографијата бргу ја забележа машкиот дел од следбениците на убавицата, собрајќи скоро 300 илјади лајкови за нешто повеќе од 1 ден.

View this post on Instagram

Verano ven a mi 🙌🏻

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

loading...