Актуелно
Почетна / Сцена / Вељко Ражнатовиќ го смени својот имиџ (ФОТО)

Вељко Ражнатовиќ го смени својот имиџ (ФОТО)

Вељко Ражнатовиќ реши да го промени својот имиџ, па се претстави во поинакво издание на Инстаграм.

Иако тој често се менуваше во текот на сите овие години, онолку колку што јавноста го следи бидејќи е син на фолк sвездата Цеца Ражатовиќ, најновата промена на боксерот предизвика можеби најмногу внимание.

Во прашање се долги бркови, а тој исто така ја скрати кратко косата повторно.

Најновата тетоважа што ја направи на раката е забележлива и на сликата, а новата слика на Ражнатовиќ предизвика лавина коментари.

loading...