Вереницата на Роналдо во бел чипкан фустан со длабоко деколте (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska
363 прегледи

Избраничката на Кристијано Роналдо, Џорџина Родригез, објави фотографија на својот профил на Инстаграм на која ги покажа совршената фигура и заводливиот летен стајлинг.

Атрактивната убавица ги воодушеви своите придружници со фотографија, на која позираше во бел чипкан фустан со длабоко деколте, на нозете имаше бели папучи, а косата ѝ беше собрана во пунџа.

Сликата собра над два милиони лајкови.

Вереницата на најпознатиот фудбалер често ги воодушевува обожавателите со своите модни изданија, но и со провокативните фотографии кои ги споделува на социјалната мрежа.

Слични содржини