ВИДЕО: Škoda Enyaq Coupe iV

од Vladimir Zorba

Погледнете како Skoda беспрекорно ја комбинира одржливоста со стилот, удобноста и напредната технологија, правејќи го Enyaq Coupe вистински „менувач на играта“ во сегментот на електрични SUV.

Слични содржини