(ВИДЕО) Студиото ги сподели жешките сцени во новиот филм на Бред Пит и Марион Котилар

од Vladimir Zorba

Само неколку часа откако беа изнесени и потврдени вестите за разводот на деценијата, оној помеѓу Анџелина Џоли и Бред Пит, студиото Парамаунт го објави трејлерот за последниот филм на актерот, кој според дел од гласините е и причината за разделбата.389fbe3600000578-3799205-impeccable_timing_brad_pitt_and_marion_cotillard_get_hot_and_hea-a-101_1474410020205

Неверојатен тајминг: Бред Пит и неговата партнерка Марион Котилар се појавуваат во жешките сцени од новиот филм “Allied“, само неколку часа по бомбата која ја фрли Анџелина со вестите за поднесување  барање на развод.389fbe3a00000578-3799205-image-m-108_1474410078831

Дали станува збор за чиста коинциденција или цинично опортунистички маркетинг, сигурно едека од студиото парамаунт не вознемирени дали ќе бидат дополнително масло на оганот со најавата на романтичниот воен трилер, кој треба да биде премиерно прикажан во ноември.389fbe4b00000578-3799205-image-m-110_1474410121289

Во едно минутниот клип  може да се види како 52 годишниот актер ја вжештува атмосферата на задно седиште од автомобил со неговата партнерка Марион Котилар- за која се зборува и дека е причината за разводот.389fbe2b00000578-3799205-image-m-111_1474410134249 389fbe2200000578-3799205-image-m-112_1474410149009

Твитер корисниците не пропуштија да направат паралела помеѓу тематиката на овој филм и оној за време на чие снимање се заљубиј Бред и Анџелина “Господин и госпоѓа Смит“.389fbe1a00000578-3799205-image-m-113_1474410167264 389fbedf00000578-3799205-image-m-114_1474410182319 389fbe0c00000578-3799205-image-m-115_1474410199801 389fbe5400000578-3799205-image-m-116_1474410223164 38a1111200000578-3799205-image-m-71_1474420521297

 

Tрејлерот може да го погледнете во продолжение.

Слични содржини