Актуелно
Почетна / Сцена / Виена ГОРИ: Јелена Карлеуша ја РАЗГОРЕ сцената со провокативен танц (ВИДЕО)

Виена ГОРИ: Јелена Карлеуша ја РАЗГОРЕ сцената со провокативен танц (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша сношти настапуваше во главниот град на Австрија, а според видеата кои самата ги објави на Инстаграм, атмосферата била навистина жешка.

Најзабележан бил нејзиниот провокативен стајлинг, а таа воопшто не се срамела да се однесува во склад со атмосферата, а неколкупати и замешала со задникот, што наиде на громогласни аплаузи и воодушевување кај публиката.

Погледнете како сето тоа изгледаше:

loading...