Во танга на снег: Хрватката Кнол ги запали мрежите (ФОТО)

од Vladimir Zorba

Ивана Кнол, најпознатата хрватска навивачка, на својот Инстаграм секојдневно објавува провокативни фотографии кои ги радуваат нејзините следбеници.

Пред неколку дена, Ивана објави фотографија на која позира во бикини на снегот. Фотографијата досега собра над 40 000 лајкови.

Сега таа се надмина себеси, па објави видео на кое трча низ снегот во бикини. Нејзиниот задник е во преден план, а за само неколку часа, објавата собра над 10.000 лајкови.

loading...

Слични содржини