Вучиќ: Ретки се моментите кога се смеам и се опуштам (ФОТО)

од Vladimir Zorba

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ вечерва објави фотографија на Инстаграм во издание во кое ретко го гледаме.

„Ретки се вечерите кога се смеам и се опуштам. Седам во подрумот на татко ми, пијам српски шардоне и се подготвувам за тешки обврски. Само за да не помислат луѓето како се правам, дека секогаш работам. Сакав да кажам, и знам однапред дека малку кој ќе поверува, јас сум само обичен човек“, напиша Вучиќ на Инстаграм профилот „Иднината на Србија“.

loading...

Слични содржини