Актуелно
Почетна / Сцена / Задникот на Емили Ратајковски собра над милион лајкови на Инстаграм (ФОТО)

Задникот на Емили Ратајковски собра над милион лајкови на Инстаграм (ФОТО)

Емили Ратајковски ужива во сонцето, а нејзините обожаватели уживаа во нејзините совршени облини. Поранешната сурфера се врати од Лос Анџелес во Њујорк, игнорирајќи ги препораките дека патувањата треба да се прават само во итен случај заради пандемијата КОВИД-19. Сепак, таа се врати дома со сопругот Себастијан Бер-Меклард и нивното куче Коломбо.

Манекенката излезе од градот уште еднаш и сподели убиствена фотографија на Инстаграм, во која се истакнува нејзиниот совршен задник додека се забавува во природа во друштво на своето куче.

29-годишната дизајнерка на марката „Inamorata“ позираше веднаш до дрвена ограда, а провокативната фотографија собра скоро 1,1 милиони лајкови во профилот на моделот.

View this post on Instagram

@inamoratawoman

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

loading...