Жените полудеа по новиот изглед на славниот Бали-бег (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska

Турскиот актер Бурак Озчивит, познат на домашната публика по улогата на Бали бег во серијата „Сулејман Величествениот“, го смени имиџот и ги полуде жените ширум светот со новите фотографии.

Фотографиите што ги објавува последните денови привлекоа внимание поради неговата нова фризура. Имено, актерот ги скрати косата и шишките, што очигледно уште повеќе им се допадна на жените, затоа што коментарите под фотографиите велат дека тој сега е уште „подобар фраер“.

Секоја од неговите фотографии има повеќе од половина милион лајкови.

loading...

Слични содржини