Актуелно
Почетна / Сцена / Жешка поза од карантин на Карлеуша (ФОТО)

Жешка поза од карантин на Карлеуша (ФОТО)

Пејачката Јелена Карлеуша го воодушеви машкиот дел од своите следбеници на Инстаграм со навистина жешка фотографија.

Клекната пред нејзиниот гардеробер таа сними секси селфи!

Овој пат на себе имаше само фармерки, и ги сокри бујните гради со раката.

View this post on Instagram

Junk in the trunk 👖

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

loading...