Живот по трагедијата: Ванеса Брајант објави видео од својот дом

Вдовицата на трагично починатиот кошаркар Коби Брајант, Ванеса Брајант, на социјалните мрежи објави видео од својата ќерка Коко која се обидува да оди, а со описот на видеото ги разнежни фановите.

„Мојата Коко, изгледа како Џиџи со очите на својот татко“, напишала.

Коко, чие целосно име е Капри Коби, е најмладата ќерка на кошаркарот и неговата сопруга, а родена е пред седум месеци.

https://www.instagram.com/p/B8UK5TmjmDp/

Додека малото девојче се обидува да оди со помош на тета Рири, мама Ванеса ја бодри зад камерата.

Фановите коментирале дека навистина ја гледаат сличноста на малечката со 13-годишната Џиџи, но и татко им.

Слични содржини