📸 Машин Ган Кели шокираше со нова тетоважа: Целосно го покри горниот дел од телото

од Radmila Tasevska

Машин Ган Кели, американскиот рапер и вереник на Меган Фокс, ги шокираше фановите со нова тетоважа која речиси целосно му ги прекри торзото и рацете. Roxx and Cats од студиото за тетовирање потврдија за американските медиуми дека тетоважата е трајна.

„Рокс ја направила тетоважата за време на новогодишниот празник. Кели беше најпребирливиот клиент со кој некогаш работела“, изјавија тие. Раперот и се заблагодари за „среќата и болката“. Реакциите на неговите следбеници се поделени, пренесе Стандард лајф.

„Не можам ни да замислам колку болеше ова“, „Значи реши да истетовираш кошула?“, „Изгледа добро, но не вреди за болката“, „Ова е апсолутно непотребно“, се дел од коментарите.

Слични содржини