📸 Сопругата на Канје Вест повторно ја шокираше јавноста: Таа на афтер-журката на Супер Боул дошла речиси гола

од Radmila Tasevska

Сопругата на Канје Вест, Бјанка Ценсори, беше на афтер-журката на Супер Боул и повторно го привлече вниманието со својот изглед.

Бјанка на забавата дошла речиси гола.

Облекла боди со необичен крој и – тоа беше тоа. Но, таа имаше проблеми со комбинацијата на облека, па често ја држеше бистата и ја поправаше облеката додека танцуваше за да не покаже повеќе од планираното, не носела ниту долна облека.

Слични содржини