📽 Тејлор Свифт и Тревис Келче разменија нежности по влегувањето во Супер Боул

од Radmila Tasevska

Тревис Келче и Канзас Сити Чифс стигнаа до Супер Боул, а по последната победа на теренот дојде неговата девојка Тејлор Свифт, каде славната двојка се бакнуваше и прегрнуваше, пишува Дејли Мејл, цитира Стандард лајф.

Келче сега има голем натпревар кој доаѓа на почетокот на февруари, но Свифт има напорен втор месец бидејќи нејзината турнеја Ерас се одржува во Токио од 7 до 10 февруари. Сепак, се претпоставува дека пејачката ќе биде присутна на 11 февруари на Супер Боул натпреварот.

Со оглед на тоа што Тејлор веќе некое време доаѓа да ја поддржува Келче на натпреварите, камерите го следат секое нејзино движење во близина на теренот. Свифт изгледаше фрустрирано за време на натпреварот против Балтимор Равенс и можеше да се види како вели „замини, те молам“ на камерата која ја снима во делот за ВИП.

Моделите Кара Делевињ, Џејсон Келче, постариот брат на Тревис и родителите на спортистот Дона и Ед привлекоа внимание во ВИП секторот. Најпознатата американска двојка разменуваше нежности пред сите, што ги воодушеви обожавателите ширум светот.

Слични содржини