Ќерката на Анџелина Џоли и Бред Пит ја напушта мајка си: Сака да живее со својот татко

од Симе Стоиков

Ќерката на Анџелина Џоли и Бред Пит, Шилоу, планира да се исели од замокот на нејзината мајка во Лос Анџелес, вреден 25 милиони долари.

Тинејџерката (17) наводно се сели да живее кај нејзиниот татко, пишува The Sun. Се очекува да се пресели во мај кога ќе наполни 18 години.

„Шилоу не е незадоволен од Анџелина, но наскоро ќе наполни 18 години и сака промена“, сподели инсајдерот со таблоидот.

Освен тоа, таа го обожава Бред и отсекогаш била татино девојче, додава таа.

За разлика од Шилоу, посвоените деца на поранешната двојка, 22-годишниот Медокс, 20-годишниот Пакс Тиен и 19-годишната Захара, го одбија Бред откако станаа полнолетни.

Инаку, Шилоу е биолошката ќерка на Бред и Анџелина, како и 15-годишните близнаци Вивиен и Нокс.

Слични содржини