spasovski

Пред утрешниот собир на „Шарената револуција“ во знак на подршка на Специјалната јавна обвинителка Катица Јанева, министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски вели дека полицијата професионално ќе си ја врши работата, информира 24Вести.

 

Слични содржини