📷Анџелина Џоли плени со елеганција: Црното одело го истакна со омилената чанта

од Radmila Tasevska
286 прегледи

Анџелина Џоли и за време на празничната сезона не се откажува од минималистичкиот стајлинг во име на безвременските парчиња, пренесе Стандард лајф.

Тоа го потврди деновиве на улиците на Лос Фелиз, во друштво на нејзината ќерка Захара и 15-годишниот син Нокс, кој сега е повисок од неа.

Анџелина Џоли
Анџелина Џоли

Таа го креираше дневното издание со елегантен црн костум, комбинирајќи го со омилената чанта Clasp од ерата на дизајнерката Фиби Фило во француската куќа Селин.

Изборот на обувки се состоеше од чизми со шилести прсти со додаток на висока блок-пета.

Слични содржини