📽 Бритни Спирс повторно објави видео на кое е ЦЕЛОСНО ГОЛА

од Stefanija Kuzmanovska

Поп ѕвездата Бритни Спирс објави уште едно контроверзно разголено видео.

Во видеото потполно голата пејачка ги држи градите со раце, долниот дел е во преден план, а брадавиците ѝ се сокриени со ситно емоџи со срце.

Бритни гледа во камерата насмеана, а видеото кое трае само две секунди предизвика огромно внимание во јавноста.

Ова не е првпат Бритни Спирс да објавува вакви фотографии и видеа.

Во последните две години таа објави десетици вакви клипови и фотографии.

Нејзините обожаватели кои ја поддржуваат велат дека се „среќни ако таа е среќна“, но исто така се прашуваат дали е време Бритни да создаде профил на страница за возрасни?

Слични содржини