Бијонсе и Џеј Зи позираа со децата, обожавателите шокирани колку пораснале (ФОТО)

од Vladimir Zorba

Ретка семејна фотографија од Бијонсе, Џеј Зи и нивните деца се појави на Интернет и ги воодушеви обожавателите.

Фотографија од семејството Картер, на која се гледа колку порасна деветгодишната Блу Ајви, но и тригодишните близнаци Руми и Сер, ја објави долгогодишната фризерка на Бијонсе, Нил Фарина.

Фановите забележаа дека најстарата ќерка на Блу е скоро висока како нејзината славна мајка.

„Блу наскоро ќе биде повисока од Бијонсе“, „Близнаците како вчера да имаа шест месеци вчера“, „Ова е прв пат да ги видам нивните деца“, „Кога по ѓаволите проодеа близнаците?“, „Блу е буквално голема сестра“, „Не ни знаев дека имаат близнаци“, „Ова е невозможно“, се само дел од коментарите на изненадените обожаватели.

Слични содржини