Чанинг Тејтум позираше потполно гол (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska

Американскиот актер и продуцент Чанинг Тејтум (41) остави малку на имагинацијата кога објави фотографија на својот Инстаграм без долна облека.

Имено, 41-годишниот актер ја објави својата гола фотографија на Instagram Story во вторникот и шокираше многумина. Ова холивудски заводник, за кого воздивнуваат жени ширум светот, по долго време се соблече комплетно гол.

Тој беше фотографиран во својата приколка каде работи на претстојниот филм „The Lost City of D“.

– Толку сум напнат што добив грч – напиша Чанинг во описот на фотографијата, мислејќи на своите стомачни, па насмеа многумина.

Слични содржини