Џеј Ло сака да ја купи куќата на Брена: Еве што фолк-дивата ѝ порача!

од Elena Daskalova

До Лепа Брена стигнала интересна вест, дека агент за недвижнини се интересира за нивната вила во Мајами во име на познатата пејачка Џенифер Лопез.

Имотот на Боба и Брена се наоѓа на површина од 400 метри квадратни, веднаш до океанскиот брег, а проценета е на вредност од 900.000 евра. Во неа престојувале Стефан и Филип Живојиновиќ за време на студиите.

Куќата сега им служи за семејни одмори. Брена била воодушевена што Џеј Ло се интересира за нивната куќа, но објаснила дека не е на продажба.

„Но, тоа не значи дека Џенифер не може да дојде кај нас на вечера“, порача Брена.

View this post on Instagram

I love Miami❤️👍

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

Слични содржини