Џенифер Лопез сподели фотографија од Бен Афлек на која актерот е ГОЛ

од Stefanija Kuzmanovska

Џенифер Лопез и Бен Афлек привлекуваат внимание каде и да се појават.

Славниот пар се венчаше минатата година, а голем дел од нивните обожаватели беа воодушевени од фактот што се повторно заедно, 17 години по раскинувањето на нивната прва веридба.

Џеј Ло сега преку социјалните мрежи му го честиташе Денот на татковците на Афлек, а една фотографија особено „им падна во очи на сите“.

Станува збор за фотографија на која актерот е без облека, а на која може да се види неговото извајано тело и тетоважи.

Слични содржини