Хајди Клум позираше топлес (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska

Манекенката и водителка Хајди Клум често споделува фотографии и кадри од приватниот живот, најчесто предизвикувачки и интимни, па на Инстаграм повторно сподели  провокативна фотографија.

Манекенката носеше само долен дел од минијатурно бикини.

За кратко време фотографијата собра бројни лајкови и позитивни коментари.

Слични содржини