Актуелно
Почетна / Локално / Караванот „На прав пат“ вечерва во Охрид

Караванот „На прав пат“ вечерва во Охрид

Под мотото „На прав пат“ вечерва во Охрид продолжува караванот на отворени граѓански трибини на СДСМ.

Трибината ќе се одржи во центарот за култура „Григор Прличев“, а на неа ќе се обратат потпретседателите на СДСМ Оливер Спасовски и Мила Царовска и градоначалникот на Охрид, Костадин Ѓеорѓиевски.

loading...