Лејди Гага раскина со момчето по 2 години врска, откриени детали

од Stefanija Kuzmanovska

Лејди Гага и нејзиното момче Мајкл Полански раскинале по две години врска, дознава „RadarOnline“.

„Тие раскинаа пред неколку месеци“, изјавил извор близок до пејачката.

Изворот вели дека едноставно не се разбирале кога станувало збор за бракот и создавањето семејство.

Мајкл не бил подготвен да ја запроси Гага, вели изворот, „и нивната врска удри во ѕид“.

Иако Гага постигна успех како пејачка и актерка, таа немаше среќа во љубовта со две неуспешни веридби со актерот Тејлор Кини и агентот за таленти Кристијан Карин.

„Гага е вистински романтичар која го носи своето срце на ракавот“, рекол изворот. „Таа беше на неколку состаноци откако се раздели со Мајкл и е подготвена да биде во долга врска доколку дојде вистинскиот маж“.

Слични содржини