Мадона ги избриша сите свои објави од Инстаграм

од Stefanija Kuzmanovska

Кралицата на поп музиката Мадона ги избриша сите свои објави од Инстаграм.

Во текот на ноќта Мадона избриша повеќе од пет илјади објави кои претходно ги поставила на Инстаграм.

Некои од нејзините колеги претходно го користеа истиот принцип кога се подготвуваа да најават нова турнеја или албум.

Обожавателите се убедени дека Мадона овојпат го прави истото, но има и такви кои се скептични и се прашуваат дали кралицата на попот решила да ги избрише своите бизарни фотошопирани фотографии со кои претходно скандализираше голем дел од јавноста.

Кога станува збор за музиката, Мадона изминатиот период објавува ремикси од нејзините стари хитови.

Слични содржини