Се обидела да се снима додека вежба, но тогаш лисица ги зеде работите во својата муцка и сними хит

од Stefanija Kuzmanovska

Микајла Рејнс е основач на азил за лисици кој спасува животни од трговци со крзно, а една од нејзините лисици стана хит. Микајла се обидела да се сними како вежба и го поставила мобилниот телефон на земја, кога лисицата Диксидео ѝ го украла мобилниот телефон и почнала да бега, пренесе „Дневник.хр“.

За време на трката, лисицата правеше звуци кои можат бидат протолкувани како ѓаволско потсмевање, а на крајот се обиде да го закопа мобилниот телефон што снимаше цело време.

 

 

loading...

Слични содржини