Скопјанка нападната од нејзиниот сосед

од Stefanija Kuzmanovska
166 прегледи

Вчера на подрачје на Шуто Оризари, 41-годишна скопјанка била нападната од соседот.

„На 28.12.2022 во 14.25 часот во Полициското одделение Шуто Оризари, С.А.(41) од Скопје пријавила дека на подрачје на Шуто Оризари, поради претходно недоразбирање, била физички нападната од нејзиниот сосед Б.К.(19)“, информира МВР.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

Слични содржини