Актуелно
Почетна / Архива на ознаки:

Архива на ознаки:

Пирс Морган распали по ѕвездите: Ова се моите топ 20 „корона идиоти“

Коронавирусот од многумина направи херои, но многумина ги направи многу себични. „Ова се моите топ 20 ‘корона идиоти’. Зар не е смешно дека во исто време се богати и славни?“, рекол новинарот, водител и колумнист Пирс Морган, кој објаснал како токму кризата го открива најдоброто и најлошото во луѓето. Според …

Повеќе