Цеца доби вреден подарок од зетот, ова никој не го очекуваше (ФОТО)

од Elena Daskalova

Цеца Ражнатовиќ на Инстаграм се пофали дека од својот зет добила вреден подарок за празниците.

Се работи за патики кои во продавница може да се купат за околу 150 евра.

Публиката најпрво не знаеше дали се работи за момчето на Анастасија, но подоцна стана јасно дека всушност, патиките ѝ ги купил мажот на сестра ѝ Лидија.

На снимката напиша: „Кој нема зет, нема ни патики.“

Слични содржини