ВИДЕО: Антониа Гиговска се соблече по градник и го покажа трудничкиот стомак

од Stefanija Kuzmanovska
263 прегледи

Поп пејачката Антониа Гиговска неодамна во јавноста ја сподели веста дека е бремена.

Сега, пејачката сподели видео на нејзиниот Инстаграм на кое позира пред огледало во градник и тренерки и гордо го покажа трудничкиот стомак.

Слични содржини