ВИДЕО: Лејди Гага се залета кон статистка и страсно ја бакна

од Stefanija Kuzmanovska

Вчера се одржа снимањето на вториот дел од култниот филм „Џокер“ во кој покрај Хоакин Феникс глуми и поп ѕвездата Лејди Гага.

На снимањето во Њујорк, како што доцна синоќа објавија американските медиуми, Лејди Гага ненадејно се залетала кон една од статистите, а потоа страсно ја бакнала во уста.

Медиумите пренесуваат дека не се сигурни дали ова било дел од сценариото и дали бакнежот ќе биде во филмот, со оглед на тоа што актерите во тој момент биле на пауза.

Слични содржини