🎥ЗАВИСНОСТ? Што прави Нејмар за време на роденденот на неговата ќерка?

од Vladimir Zorba

Нејмар минатата сезона го напушти Париз и се пресели во Саудиска Арабија како многу фудбалски ѕвезди.

Сепак, за тамошниот Ал-Хилал, водечкиот клуб на саудиската про лига, настапи само пет пати и постигна еден гол бидејќи минатата година ги повреди вкрстените лигаменти на коленото.

Според прогнозите на лекарите, тој би можел да се врати на теренот дури на крајот на април, а во меѓувреме ги скратува деновите за опоравување – со коцкање …

На мрежите се појави видео каде Бразилец игра покер дури и за време на прославата на роденденот на неговата ќерка….Тажно.

Слични содржини