📸 Една од најжешките „Очајни домаќинки“ непрепознатлива поради пластичните операции

од Stefanija Kuzmanovska

Некогаш огнената и неодолива Иди Брит, една од најжешките „Очајни домаќинки“, денес изгледа сосема поинаку отколку за време на снимањето на популарната серија.

Николет Шеридан, која пет сезони ја толкуваше улогата на Иди Брит од култната серија „Очајни домаќинки“, денес изгледа сосема поинаку отколку кога серијата беше премиерно прикажана на телевизиите ширум светот.

Британската актерка има шеесет години и се уште важи за фатална русокоса.

Сепак, факт е дека поради пластичните операции и естетски зафати таа сега изгледа поинаку отколку што ја памети најголемиот дел од публиката.

Слични содржини