Актуелно
Почетна / Архива на ознаки:

Архива на ознаки:

Обама заследил порно ѕвезда на Твитер: Што ќе каже Мишел?

Сара Џеј е американска порноактерка која на својот Твитер профил ила 1,1 милион следачи. За една порноѕвезда тоа е нормално, па меѓу следачите се наоѓаат и познати ликови. Според пишувањата на британскиот The Sun, многумина се зачудиле кога виделе дека Сара ја следи и поранешниот американски претседател Барак Обама. Кога …

Повеќе

Едвај стои на нозе: Блиските на Анџелина Џоли исплашени за неа

Асистентите на Анџелина Џоли се многу загрижени за нејзиното здравје, бидејќи таа често има вртоглавици, едвај стои и никогаш не ја виделе нешто да јаде. Таа се довела во ваква состојба кога излегле гласините дека наводно Бред Пит се смирил со Анџелина Џоли. Според таблоидите, таа едвај стои на нозе, …

Повеќе

По одвикнувањето: Актерката Хедер на прошетка со семејството

Проблематичната актерка Хедер Локлир веќе подолго време се бори со зависности и веќе три пати беше сместена во установа за одвикнување од алкохол. Моментално таа е заедно со семејството во самоизолација. Се чини дека семејството ѝ е најголема поддршка за да остане трезна и да стои што подалеку од опијатите. …

Повеќе

Убавата Бонд-девојка соопшти добри вести: Целосно се излечив

Олга Кириленко, која беше заразена со коронавирус, соопшти дека веќе не е болна и дека целосно се излечила. Поранешната Бонд-девојка беше меѓу првите ѕвезди која јавно откри дека е заразена со вирусот, неколкупати јавно се обрати и ги откри деталите од лечењето, а сега конечно сподели и добри вести. „Целосно …

Повеќе

Уште една актерка заразена: Не патував, но користев метро, бев на козметичар…

Ѕвездата од „Younger“, Деби Мазар, е позитивна на коронавирус, а таа се тестирала своеволно, иако според критериумите не спаѓала во ризични групи. „Пред некое време сите дома имавме некаква настинка, температура, сува кашлица. Се лечевме, сите беа добро, но мене ме држеше подолго време. На 15 март се разбудив со …

Повеќе

Ѕвездата на популарната серија се противи на самоизолацијата: Корона е обична настинка

Ѕвездата на серијата Изгубени, Евангелин Лили, не се плаши од коронавирусот. Своите деца и понатаму ги носи на тренинзи и се сретнува со многу луѓе. Како што вели, го живее својот живот сосема вообичаено и смета дека карантинот не е неопходен, пишува ТМЗ. „Чај за добро утро. Само што ги …

Повеќе

Уште една ѕвезда од „Игра на тронови“ заразена со коронавирус

По Кристофер Хивју, кој во „Игра на тронови“ го игра Тортмунд џиноубиецот, уште една ѕвезда од серијалот откри дека е заразена со коронавирус. Се работи за 46-годишната Индира Варма чиј тест за ковид-19 е позитивен. Таа изминатиов период имала заеднички проби со Емилија Кларк, а од минатата недела се одложени …

Повеќе

Поранешната детска ѕвезда објави фотографија дека е бремена па ја избриша

Некогашната тин ѕвезда и актерка Аманда Бајнес и нејзиниот поранешен партнер Пол Мајкл на социјалните мрежи објавија дека очекуваат бебе, но фотографијата набргу ја избришаа. Нејзиниот адвокат откри дека станува збор за лажна информација. – Успешно влегов во трага на потеклото на објавата, па ја отстранија. Ја молам јавноста за …

Повеќе

Актерката позитивна на коронавирусот: Ги опиша симптомите по денови

Актерката Рејчел Метјус, е позитивна на корона вирусот. 26-годишната актерка е најпозната по улогата во Дизни филмот „Снежно кралство 2“, ја откри својата дијагноза на Инстаграм во понеделникот. „Здраво, позитивно сум тестирана на Ковид-19 и во карантин сум изминатава недела. Не сум сигурна што е следниот чекор (добивам разни информации..), …

Повеќе

Холивудската актерка позитивна на коронавирус: Не знам што понатаму, кој е следниот чекор (ФОТО)

Актерката Рејчел Метјуз на Инстаграм објави дека е позитивна на коронавирус и е во карантин. „Еј луше, позитивна сум на ковид-19, не знам кој е следниот чекор, но останувам во карантин додека треба. Се чувствувам добро и ќе продолжам да ве информирам. Слободно поставете ми прашање ако имате, би сакала …

Повеќе