📸 Екстравагантно издание: Наместо фустан, Бијонсе на себе прикачи само џиновски брош

од Stefanija Kuzmanovska
344 прегледи

Поп-дивата Бијонсе пред неколку дена ја имаше премиерата на нејзиниот филм „Renaissance: A Film by Beyonce“ во Лондон, а на премиерата се појави во необична модна креација.

Пејачката пристигнала во друштво на својата ќерка Блу Ајви, која настапи со неа на неодамна завршената светска турнеја, и нејзиниот сопруг Џеј Зи.

Проекцијата беше приватна, а многу колеги и пријатели дојдоа да ѝ дадат поддршка, како поп принцезата Тејлор Свифт, актерката Блејк Лајвли, Мишел Вилијамс и многу други.

Бидејќи беше екстравагантна на турнејата, така се облече и за премиерата. Наместо фустан, таа облече џиновски блескав костим на Balmain во форма на брош.

Сепак, фановите најмногу ги шокираше нејзината платинасто обоена коса.

Слични содржини