📸 Канје повторно ја посети Италија со сопругата, многумина беа изненадени од тоа како е облечена Бјанка

од Radmila Tasevska

Откако Канје Вест и неговата сопруга Бјанка Ценсори минатото лето предизвикаа хаос во Италија, сега повторно отпатуваа во земјата. Деновиве фотографите ги зедоа во Фиренца, а многумина беа изненадени што 29-годишната Бјанка беше – облечена.

Таа се појави во долга кожна капут за дожд и со шал на главата. Таа е фотографирана како излегува од автомобилот насмеана. Канје се појави во темно одело со качулка над главата.

Италијанците минатата година ја пријавиле Бјанка во полиција

Потсетуваме дека во август минатата година парот беше на одмор во Италија. Во тоа време тие престојувале во Венеција, а Бјанка се појавила во оскудни модни комбинации, поради што Италијанците на крајот ја пријавиле во полиција.

Според италијанската официјална веб-страница за туризам CIU Travel, локалните жители сметаат дека е навредливо да гледаат посетители како шетаат по улиците во различни состојби со слабо облечена облека. Бјанка повеќепати прошетала по улиците на Италија со голи гради, кои јасно се гледале под проѕирната мрежеста облека.

Покрај тоа, додека се возеле на бродот, Канје се наведнал да го открие долниот дел од телото, а Бјанка клекнала пред него. На други фотографии можеше да се види и како таа ја спушти главата во неговиот скут, поради што многумина заклучија дека орално го задоволува во јавност. По споменатиот скандал, Канје и Бјанка добија доживотна забрана за возење на бродот со кој се прошетаа во Венеција.

Слични содржини