📸 Сопругата на Биковиќ објави неодоливи фотографии со синот Василиј

од Stefanija Kuzmanovska

Актерот Милош Биковиќ и неговата избраничка Ивана Малиќ во јануари го добија синот Василиј.

Тие не сакаат многу да го експонираат приватниот живот и не зборуваат често за семејството и љубовта, но Ивана сега воодушеви многумина со објава на Инстаграм.

Имено, таа објави фотографии со малиот Василиј.

„Животот овие денови“, напиша таа во описот на објавата.

Слични содржини