📸„Нема на што“: Сопругата на Марк Волберг објави полугола фотографија од актерот

од Stefanija Kuzmanovska

Сопругата на Марк Волберг објави фотографија на која актерот носи само чорапи и гаќи и предизвика лавина коментари.

„Добро утро и нема на што! Марк Волберг“, духовито напиша неговата сопруга Реа Дурам со фотографијата што ја сподели на својот Инстаграм профил.

На фотографијата се гледа како Волберг оди на терапија со црвено светло, терапевтска техника која може да помогне во обновувањето на мускулното ткиво после тренинг.

Слични содржини