23-годишниот дечко на мајката на Нејмар ја изневерувал со готвач

од Vladimir Zorba

Мајката на славниот фудбалер Нејмар е во љубовна врска со еден млад човек, кој е 29 години помлад од неа. Дека Надин Гончалвес (52) била во врска со 23-годишниот Тијаго Рамос, беше откриено пред два месеци и оттогаш нивната врска и приказната за нивната љубов стана вистинска сапунска опера.

Според британски „The Sun“, Тијаго веќе ја измамил Надин со личниот готвач на нејзиниот син во овие два месеци од врската. Надин очигледно многу се заљубила затоа што таа му простила за оваа афера и Тијаго се вратил да живее во нејзината куќа.

Измамата очигледно оставила свој белег на нивната врска, па тие многу се расправале во последно време, а по кавгата што се случила синоќа, 23-годишникот завршил во болница.

Имено, за време на вербалниот судир со Надин, Тиаго се исекол на стакло и заработил неколку конци над лактот во болница. Двојката се помирила по жестоката расправија и Надин се грижи за нејзиниот сакан дома.

Тие исто така најавија дека ќе стапат во брак, а нејзиниот син Нејмар дал поддршка и разбирал зошто таа му го простила неверството.

„Те сакам“, напиша Нејмар под фотографијата на Надин со својот млад љубовник.

Некогашниот сопруг на Надин нема ништо против оваа врска и ја поддржува неговата поранешна сопруга.

Слични содржини