Адријана Лима позираше целосно гола на месечина (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska

Светски познатата манекенка Адријана Лима предизвика лавина коментари од воодушевени следбеници со нова фотографија на Инстаграм.

Имено, славната манекенка беше фотографирана потполно гола на месечина, а на фотографиите се гледа нејзината совршена силуета.

„Кога ќе се сретнат две месечини“, напиша Адријана во описот на објавата.

Слични содржини