Актуелно
Почетна / Сцена / Антониа Гиговска во костим за капење: Не се срамам од моето тело (ФОТО)

Антониа Гиговска во костим за капење: Не се срамам од моето тело (ФОТО)

Популарната македонска пејачка Антониа Гиговска ужива на одмор.

Таа објави фотографии во костим за капење на својот Инстаграм профил и порача дека не се срами од своето тело.

Гиговска се пофали и со својата нова фризура и розева коса. Пејачката го положи возачкиот испит пред неколку дена, по што се фотографираше со возачката дозвола, па за скоро време ќе можеме да ја забележиме низ сообраќајниот метеж..

 

 

loading...