Актуелно
Почетна / Сцена / Бела Хадид позираше разголена во базен

Бела Хадид позираше разголена во базен

Манекенката Бела Хадид позираше полугола на душек во базен и предизвика бура со коментари, пишува „Курир“.

Нејзините гради и задникот беа во преден план.

Познатата манекенка во базенот лежеше на розов душек и очигледно е дека оваа релаксација беше многу пријатна за неа.

loading...