Актуелно
Почетна / Сцена / Без шминка, без фризура: Вака изгледа Џенифер Лопез кога ќе се разбуди (ФОТО)

Без шминка, без фризура: Вака изгледа Џенифер Лопез кога ќе се разбуди (ФОТО)

Џенифер Лопез е една од јавните личности која нема проблем да објавува фотографии кога не е средена. Џеј Ло објави фотографија на своите профили на социјалните мрежи каде позира без шминка и без фризура.

Поточно, тоа е слика откако таа се разбудила.

„Добро утро, сите“, напиша Џеј Ло, со хаштаг утринско лице.

Имаше многу лајкови и коментари, кои беа позитивни.

„Колку си убава. Цела природна“, напишаа навивачите.

Патем, Лопез наполни 51 година на 24 јули.

loading...