Актуелно
Почетна / Сцена / Бритни Спирс заврши во болница

Бритни Спирс заврши во болница

Бритни Спирс заврши во болница со скршено стапало откако доживеа незгода при танцување на проба, пишуваат американските медиуми.

Веста стигнала до медиумите откако момчето на Бритни на својот Инстаграм споделил фотографиии и видеа од болничкиот кревет.

„Кога нешто ќе скршиш, тоа зараснува посилно, особено кога си моја девојка! Мојата лавица скрши коски на стопалото правејќи го она што најмногу го сака – танцувајќи. И посакувам брзо опоравување да може да скока, трча и танцува“, напишал Сем.

loading...