Деми Ловато ја раскинала веридбата: Имала силна причина за тоа, па се им открила на фановите (ФОТО)

од Aleksandar Petrovski

Пејачката Деми Ловато и нејзиниот вереник Макс Ерик раскинаа шестмесечна врска и свршувачка.

Тоа била тешка одлука, но Деми и Макс решија да се фокусираат на својата кариера. Тие имаат почит и негуваат љубов еден кон друг и секогаш ќе го ценат времето што го поминале заедно – рече изворот.

Тие раскинаа два месеци откако Ерик ја запроси Деми во Малибу на 22 јули. Макс имаше многу романтичен ангажман на плажа, каде Деми му рече „да“.

https://www.instagram.com/p/CEf5Ph5hmmq/?utm_source=ig_embed

„Знаев дека те сакам од моментот кога те запознав“, рече своевремено пејачот.

Да потсетиме, тие влегоа во романса во март 2020 година.

loading...

Слични содржини