Џеј Ло изгледа како божица во бел костим за капење

Џенифер Лопез ги воодушеви обожавателите кога на својот Инстаграм профил објави кратко селфи видео од плажа во Мајами и покажа како ѝ изгледа телото во костим за капење на 51 година.

 

„Никој не сака плажа со сенки“, напишала Џеј Ло во објавата.

Кратко по објавувањата, фановите ја опсипале со коментари, велејќи ѝ дека изгледа одлично, младолико и како божица.

Џеј Ло на себе носеше едноделен костим за капење, а на фотографиите кои ги сподели на кратките приказни, носи и сламен шешир. Таа ги почестила фановите со кадри од своето деколте и задникот, а не заборави и да го покаже својот скап свршенички прстен.

Слични содржини